- Moda i Uroda

Kuce i warkocze – odmładzająca fryzura

Dwa kucyki zataczają koło w świadomości kobiecej. Najpierw jednoczone są z bezmyślnością dziecięcych lat spędzonych na podwórku, najchętniej na trzepaku czy też przy grze w klasy bądź skokach w gumę. W wieku dojrzewania niesłychanie chętnie się ich pozbywamy, tocząc boje z mamą przed wyjściem z domu. Pozbawiając się kucyków dajemy znać o własnej dorosłości.

Raczej czy później zaczynamy tęsknić do tych niefrasobliwych lat, co każe nam posiadać sentyment również do dwóch ogonków. I znowu okazuje się, iż co stare, to solidne, a oryginalne mody i pomysły tylko bazują na tych sprawdzonych ideach. Dziewczęcość ma swój urok zawsze, ma okazję z wiekiem nawet coraz większy.

W następstwie tego nie bójmy się być odważne i pozwólmy sobie na kolosalny come back tej wypróbowanej fryzury – rekomendujemy odmładzające fryzury dla 40 latki. Żeby nie była ona śmieszna, potrzebna będzie dbałość o detale. Aby dorzucić jej trochę powagi oraz drapieżności dojrzałej kobiety, użyjmy gofrownicy. Dzięki temu włosy będą zwichrowane i niesforne. Po uczynieniu gładkiego przedziałka zbierzmy je w dwa doskonałe kucyki nad uszami, a w miejsce gumek wplećmy tiulowe wstążki. Efekt dzikiej chłopczycy pewny, jednakowo jak zainteresowanie płci przeciwnej, którzy to zestawienie lubią najbardziej.

Wydaje się, iż na pewnym etapie stworzonego przez nas życia szkolny warkocz odchodzi na solidne w zapomnienie. Nic znacznie bardziej błędnego, o czym można się przekonać śledząc najsłynniejsze nawet pokazy mody,. Okazuje się, że nie ma o wiele bardziej ponadczasowej fryzury, niż nieśmiertelny warkocz. Wolno go nosić na tysiące sposobów i różnorako dekorować. Obojętnie od tego, czy będzie to kłos, lub francuz, czy najprostszy splot, zawsze będziemy wyglądać dziewczęco i pociągająco. Jak najbardziej aktualne trendy lansują przeważnie bardziej zwichrowaną jego formę.

Doniosłą radą jest spryskanie warkocza lakierem przed czesaniem, to właśnie dzięki temu będzie on bardziej błyszczący i przyzwoiciej prezentujący się. Odwrotnie należy postąpić z górna partią włosów, przy głowie. Tym należy pozwolić na swobodne opadanie, mierzwienie oraz najogólniej mówiąc życie własnym życiem. Wskazane jest nawet celowe stworzenie lekkiego nieładu w tej partii. Warto trzymać się również zasady, że im luźniej, tym przyzwoiciej. Ostateczny efekt ma obowiązek robić wrażenie eleganckiego, jednakowoż też niewinnego, odrobinę szkolnego. Powodzenie u mężczyzn tym sposobem zostaje wyraźnie zapewnione.

Dodaj komentarz