- Usługi

Jak zaszokować solenizanta? Do podarku dodaj film z życzeniami

Przejmowanie modnych zachowań z Zachodu nie wychodzi nam wcale na właściwe. Coraz to trudniej jest wychowywać własne dzieci. Kiedyś najgorszy był okres buntu nastolatków, dzisiaj najgorszy okres rozpoczyna się, gdy dziecko zaczyna mówić i ma własne zdanie, a do tego ma również rówieśników, do jakich wiecznie się porównuje. Jakim sposobem w dzisiejszych czasach świętować osiemnaste urodziny pociechy, żeby było w pełni uradowane? Jaki będzie profesjonalny prezent na 18stkę od rodziców?

To kłopotliwe, najogromniejszą rolę dziś odgrywają pieniądze, przekazywane wartości są na dalszym miejscu – dlatego my polecamy filmik na 18 urodziny. Zatem w głównej mierze najważniejsze jest wielkie przyjęcie, na jakie zaprosi się nie tylko rodzinę i najbliższych przyjaciół, jednak także i mniej ważnych znajomych. Najporządniej wynająć do tego celu dyskotekę wraz z DJem i kelnerkami.

Wielu rodziców szaleje i gorąco zaprasza gwiazdę, by dała mały koncert specjalnie dla ich dziecka. Jest to wariacja, która w głowie się nie mieści, a młody maluch jeszcze oczekuje pobocznego podarunku urodzinowego od swych rodziców… Są na szczęście miejsca w stworzonym przez nas kraju, do jakich nie dotarły jeszcze amerykańskie zachowania. Tam wciąż jeszcze istotna jest tradycja, a każde następne pokolenie korzysta z przekazywanych przez dojrzałych wartości. W takich familiach wszelkie uroczystości obchodzone są odpowiednio, bez zbędnego przepychu. Tak jest także w przypadku obchodów osiemnastych urodzin młodych ludzi. Zwykle mają miejsce dwie imprezy: przyjęcie w domu dla rodziny i wspólne wyjście na przykład do baru oraz na dyskotekę z przyjaciółmi.

Podarunek na 18stkę kupowany jest bez przepychu, liczy się pamięć oraz fakt, żeby dany został przedmiot, jaki będzie o osiemnastych urodzinach przypominał przez kolejne lata życia danej osobie. W trakcie uroczystości w domu otwierany jest alkohol, z reguły wino, na znak wejścia w dorosłe życie, zaś co się dzieje podczas imprezowania z przyjaciółmi to już totalnie inna historia… Zawsze jednak jest to szansa wspominana z uśmiechem, a do tego nikt nie zaciąga kredytów, żeby uszczęśliwić dziecko.

Dodaj komentarz