- Zakupy

Innowacyjne, potrzebne w każdym zakładzie gadżety fryzjerskie

Wśród wielu produktów znajdujących się w hurtowni Progress można również zamówić profesjonalne maszynki do strzyżenia włosów jako konieczny osprzęt w każdym salonie fryzjerskim. Dobrze będzie zakupić te o zwiększonej mocy, co do których wiadomo, że poradzą sobie także z grubymi i gęstymi włosami. Mocne maszynki do włosów okażą się też bardziej wydajne oraz można spodziewać się, że w konkretnym salonie będą mogły posłużyć na długo. Nie będą się zacinały i nawet przy sporej eksploatacji nie będzie ryzyka, że zepsują się.

Kupujący sami zdecydują, czy zakupią maszynki do strzyżenia na kablu, czy z akumulatorem. Należy tymczasem pamiętać o tym, że maszynki akumulatorowe mają wyznaczony czas funkcjonowania, od ładowania do ładowania. Z kolei, maszynki do strzyżenia włosów z kablem umożliwiają pracę w trybie non stop, aczkolwiek trzeba liczyć się z tym, że kabel może ograniczyć ruchy. Dobrze będzie również nakierować uwagę na wysoką jakość akcesoriów do maszynek. Będą to: noże, oliwki, nasadki, jak i szczoteczki do czyszczenia. O wiele częściej w hurtowni Progress dokonują zaopatrzenia również właściciele barbershopów. W tych miejscach należy albowiem mieć wysokiej jakości maszynki. W sprzęcie dla barberów dużą uwagę przykłada się do siły działania maszynki.

Tradycyjnie funkcjonujące maszynki, na użytek prywatny działają na elektromagnes, z kolei zalecane dla barberów i zakładów fryzjerskich posiadają silnik wirnikowy, wyróżniający się nad wyraz długą żywotnością. Poza mocą maszynki istotne jest to, czy maszynka do strzyżenia jest na kablu, czy ma zasilanie sieciowe. Dostępne są też suszarki akumulatorowe. Specjaliści z hurtowni zaznaczają jednak, że wyjątkowo kompleksowe są maszynki akumulatorowo – sieciowe. Trzeba również nakierować uwagę na liczbę funkcji maszynki pod względem szans na wyregulowanie długości strzyżeń. Dobrze będzie także dobierać akcesoria dodatkowe, jakimi są wymienny nóż, bądź nasadki.

Dodaj komentarz