- Dom i wnętrza

Gdy brak pomysłu na dekorację pokoju malucha – kup fototapetę

Jakikolwiek rodzic pragnie własnemu dziecku nieba uchylić i robi wszystko aby jego pociecha była najszczęśliwsza na świecie i czuła się szczególna. Zadłużamy się, pracujemy ponad siły, robimy wszystko w biegu, aby naszym potomkom niczego nie brakowało. Tak mało czasu zostaje wtedy dla siebie nawzajem. Należałoby zatem obchodzić razem spędzone chwile, skoro jest ich tak niewiele. Olśniewającym sposobem na zatrzymanie pięknych momentów są zdjęcia, jakie umieszczamy w ramkach i wieszamy na ścianach. Ale jeszcze bardziej łebskim sposobem są fototapety dla dzieci.

Taka fototapeta może prezentować cokolwiek sobie zażyczymy, ładny uśmiech z podróży wakacyjnej, fantastyczny krajobraz z naszym dzieciakiem na pierwszym planie lub ulubiony miś należącej do nas córeczki. Dokładnie wszystko co nam przyjdzie do głowy możemy umieścić na takiej wizualizacji. Dzieci kiedy tak właściwie przeżywają fascynację jakąś postacią czy zagadnieniem, robią to na 100%, bez jakiejkolwiek krytyki. Wtedy taka fototapeta będzie cwanym rozwiązaniem problemu i pozwoli rodzicom na zmianę klimatu pokoju jednym posunięciem.

Aranżowanie pokoju dziecięcego to jedna z przyjemniejszych chwil dla jakiegokolwiek rodzica – znacznie więcej na https://wnetrzadladzieci.com/. Pudrowy róż u dziewczynki i błękit u chłopca to już banalne rozwiązania, chociaż jak się okazuje, nadal pospolite dla znacznej większości dziecięcych kącików. Jednakowoż dekoratorzy prześcigają się w innowacyjnych pomysłach na urozmaicenie przestrzeni. Można ścianę pomalować, obkleić naklejkami czy też po prostu poczekać aż dziecko samo weźmie do rączki kredki i na ścianie umieści próbkę swych biegłości malarskich.

Nową metodą ożywienia dziecięcego pokoju są fototapety dla dzieci, które przykleić wolno zarówno na ścianie jak i na meblach. Można zażyczyć sobie by na tapecie znalazła się buzia naszego roześmianego dzieciaka, zdjęcie z jakiegoś ważnego wydarzenia, jakiś ulubiony krajobraz czy ulubiona figura z kreskówki. Krótko mówiąc- cokolwiek sobie wymyślą rodzice czy też dziecko. Takie rozwiązanie jest nie tylko zajmujące ale przede wszystkim oryginalne i indywidualnie dopasowanie do naszego dziecka i klimatu domu. Poza tym jedna ściana wypełniona taka fototapetą wystarcza ażeby zmienić klimat pokoju.

Dodaj komentarz