- Reklama

Funkcja oglądania archiwów z niedawnych wydarzeń mających miejsce na terenie Nowego Sącza

Możliwość przeglądania archiwów z dotychczasowych eventów mających miejsce w Nowym Sączu to coś, co osobom sprawdzającym sądecki portal informacyjny, a więc Portal Nowy Sącz przypada do gustu. Jest to między innymi ważne dla redaktorów, jacy w gazecie lokalnych mają chęć zapisywać to, co dzieje się w Nowym Sączu w ciągu ostatnich dni. Mało tego, w wielu sytuacjach mieszkańcy mają ochotę wrócić do takich zdarzeń, w jakich już wzięli udział. Mogą zobaczyć interesujące galerie ze zdjęciami z poszczególnych spotkań oraz zapoznać się z nagraniami w kategorii wideo.

Tutaj można przypomnieć sobie udział w wydarzeniu albo kiedy ktoś w danej imprezie nie brał udziału, a miałby chęć sprawdzić, jak konkretny pokaz przebiegał, to także będzie mieć taką szansę. I chociaż ideą serwisu jest to, aby najbardziej znaczące wiadomości, wprost z miasta Nowy Sącz przedstawiać systematycznie, to funkcja przejrzenia, tego co już było jest tak samo przyciągająca wzrok. Naturalnie, mieszkańcy najczęściej zajrzą do nadciągających wydarzeń. Natomiast na równi ochoczo zapoznają się z archiwami oraz na przykład z podkreślonymi na stronie głównej, najczęściej oglądanymi artykułami. Strona jest zaprojektowana użytecznie.

Świadczy o tym między innymi wskazanie wiadomości na temat tego, jakie nowe wiadomości oraz w jakich działach są udostępnione. Wystarczy, że internauta kliknie w newsa, jaki go ciekawi i natychmiastowo ma możliwość dostępu do znaczących treści. Nie da się ukryć, że osoby mieszkające w Nowym Sączu oraz osoby przyjeżdżające, które chciałyby się dowiedzieć czegokolwiek więcej w temacie tego, jak obecnie toczy się sytuacja w Nowym Sączu to grupy zwykle przeglądające taką stronę. Wskazany portal jest zaktualizowany nawet parę razy w trakcie doby. I to, że można zajrzeć do przeszłości, jaka toczyła się w Nowym Sączu jest następnym atutem strony informacyjnej.

Dodaj komentarz