- Budownictwo

Duży obszar usług powiązanych z posadzkami, oferowany przez firmę Modern Floor

Doskonale się prezentujące i trwałe parkiety żywiczne, dekoracyjne i z betonu proponuje firma Modern Floor. Zakład zajmuje się kompleksową obsługą w obrębie sprzedaży i montażu wybranych posadzek. Takie posadzki mogą znajdować się tak samo w mieszkaniach, biurowcach, jak i na magazynach.

Nadają się także do warsztatu. Na stronie online pracującegi w Poznaniu producenta można zaznajomić się z wszystkimi projektami. Wielokierunkowe wykonanie bierze pod uwagę wszystkie przesłanki zewnętrzne i praktyczne parkietu. Poza montowaniem posadzek żywicznych epoksydowych i poliuretanowych Modern Floor zajmuje się także: renowacją podłóg z żywicy, montażem parkietów dekoracyjnych, montowaniem oraz impregnacją parkietów z betonu oraz przemysłowych, a także produkcją mebli betonowych na zamówienie. Tak szeroki obszar usług sprawia, że klienci są faktycznie zadowoleni.

Sprzedawane posadzki epoksydowe są szczególnie mocne, odporne na uszkodzenia mechaniczne, oraz na działanie preparatów chemicznych. Mało tego, można je nad wyraz prosto zachować w czystości, a ich płaszczyzna nie ściera się tak prędko jak w tradycyjnie wykonywanych posadzkach. Opłaca się więc mikrobeton poznań zastosować tam, gdzie jest ogromne wzmożenie ruchu. W przedsiębiorstwie można także zamawiać szkic podłóg poliuretanowych, stosowanych szczególnie na powierzchniach zewnętrznych. Mają one designerskie wykończenia, są odporne na niesprzyjające czynniki pogodowe a także na obciążenia mechaniczne. Nie ma potrzeby martwić się, że utracą barwę po wystawieniu na słońce. W dodatku, perfekcyjnie też będą tłumiły dźwięk. W modzie są też posadzki sicon, jakie można bez trudności położyć na większych powierzchniach. Można z nich ukształtować dowolną strukturę i są odporne na uszkodzenia. Takie parkiety można położyć na równi na zewnątrz, jak i w wewnątrz budynków. Po skorzystaniu ze świadczeń wskazanej firmy można spodziewać się, że wzrośnie wartość budynku.

Dodaj komentarz