- Usługi

Dokładne spawanie różnych konstrukcji oraz aluminium

Wiss wśród wielu usług proponuje sprawne spawanie różnego rodzaju konstrukcji oraz aluminium. Opłaca się rozpocząć współpracę z firmą, telefonując lub wysyłając formularz zgłoszeniowy za pomocą witryny internetowej, gdy to dokładnie usługa spawanie aluminium bielsko jest taką, jaką chciałoby się realizować szybko. Zespawane mogą być konstrukcje nierdzewne oraz aluminium, czym zajmą się doświadczeni spawacze. Zadania z takiego obrębu zrealizowane są na półautomatach spawalniczych. Realizują je spawacze posiadający aktualne kwalifikacje Urzędu Dozoru Technicznego.

Często zrobione jest spawanie spoin wzdłużnych na automacie spawalniczym do dziesięciu tysięcy milimetrów. W celu usprawniania procesu spawania a także podwyższenia seryjności zespawanych podzespołów, Wiss używa robota spawalniczego. Jest on tak wszechstronny, że za jego pomocą można obsługiwać aż 3 stanowiska spawalnicze. Robot posiada nowoczesną budowę, co pozwala mu spawać kratownice o maksymalnych wymiarach 2900 x 2900 x 1000 mm. Dodatkowo, wykorzystanie specjalnego obrotnika umożliwia zespawanie elementów o całkowitej długości 3100 mm przy jednym mocowaniu. Otrzymuje się wówczas najlepszą jakość łączenia oraz obrabiania.

Każda praca jest wykonana przy użyciu dużej skrupulatności. Spawanie jako znaczący etap stapiania może być użyte z myślą o późniejszym wykorzystaniu różnych elementów, w dowolnych dyscyplinach przemysłu. Można liczyć nie tylko na to, że aluminium będzie odpowiednio zespawane, lecz też że będzie idealnie wyglądać. Spoiwa zostaną zrobione w dowolnej pozycji a także będą miały różne formy. Następnie, można je używać sukcesywnie w branży motoryzacyjnej, na rynku automatyzacyjnym, w branży lotniczej albo w branży elektronicznej. Wiss gwarantuje, że wykonane zadania będą wykonywane przy niewielkim oddziaływaniu temperatur na spawany element. Z tego względu nie będzie mowy o jakichkolwiek odkształceniach tworzywa. Spawanie we wskazanej firmie jest zrealizowane perfekcyjnie.

Dodaj komentarz