- Usługi

Cięcie laserowe realizowane przez zakład AL – TER

Cięcie laserem realizowane przez przedsiębiorstwo AL – TER to usługa z jakiej często klienci robią użytek w tym miejscu. Można decydować się na to, aby w ten sposób obróbce poddawać dowolny materiał. Co ważne, nie jest potem po zrealizowanej usłudze niezbędna żadna obróbka końcowa. Uszczelnione mogą zostać nawet końcówki tkanin syntetycznych albo dywanów. Ich krawędzie będą chronione przed strzępieniem się.

Powstałe w czasie cięcia szczeliny będą tylko nieco większe od samej wiązki laserowej. To pozwoli na wycięcie nawet bardzo skomplikowanych kształtów i realizowanie oryginalnych zamówień. Dlatego zasady dla każdej współpracy wyznaczone są na indywidualnych zasadach. Maszyny stosowane do cięcie gilotyną blach nie wykorzystują się, wobec czego koszty wykonania zlecenia są również niższe. Ze szczegółową listą materiałów jakie nadają się do cięcia laserowego można zaznajomić się na witrynie internetowej. Poza cięciem można też decydować się na usługę znakowania lub grawerowania.

W czasie grawerowania materiał jest silnie nagrzewany przez wiązkę laserową i dochodzi do zmiany koloru oraz utworzenia kontrastu lub do wyparowania oraz spalenia materiału. Dlatego grawerunek jest trwały i wykazuje odporność na ścieranie. Znakowanie laserowe to z kolei znakowanie materiałów przy wykorzystaniu wiązki lasera. Duża precyzja pozwoli uzyskać szczegółowe grafiki. Na stronie można również sprawdzić różne realizacje i przekonać się, że współpraca będzie korzystna.

Szczegóły wyznacza się indywidualnie. Kiedy przedsiębiorca przynajmniej raz zdecydowany jest na to, aby w zaprezentowanej firmie realizować usługi, to będzie chciał to też robić w przyszłości. W nowoczesnym parku maszynowym zamówienia są wykonane pod kontrolą wykwalifikowanych ekspertów, co zapewnia ich staranność i wykonanie w terminie. Nowoczesny sprzęt pozwala na obróbkę różnych formatów i zrealizowanie trudnych zleceń.

Dodaj komentarz