- Motoryzacja

Chiptuning – zmiany w samochodach na najwyższym poziomie

Skuteczne usunięcie DPF proponowane jest we wrocławskim zakładzie BMG Tuning. Suche albo mokre filtry cząstek stałych to jedna z często pojawiających się awarii. Pojawiają się one w nowoczesnych samochodach osobowych, ciężarówkach oraz w maszynach budowlanych. W chiptuning wrocław zgłaszający się kierowca może oczekiwać na sprawne oraz skuteczne pozbywanie się usterki. Na początku wykonywana jest dogłębna diagnostyka na komputerze. Jeśli
analizy ukażą, że DPF jest zapchany to nastąpi wycięcie oraz usunięcie wkładu, aczkolwiek bez fizycznego usuwania głównego składnika w układzie wydechowym, czyli stricte tam, gdzie znajduje się filtr.

Poza wycinaniem filtra doświadczeni mechanicy podejmą się też tworzenia indywidualnie opracowanej mapy dla sterownika samochodu. Zamyka on filtr cząstek stałych programowo, co gwarantuje wielokierunkowe wykonanie usługi. Awaria będzie natychmiast usunięta. Usługa jest bezpieczna tak samo dla samochodu, jak i dla środowiska naturalnego.

Obsługiwane są wszystkie modele aut osobowych, wyposażone w DPF. Niezależnie od tego, czy mają silnik diesla, albo benzynowy. Ze świadczenia wycinania filtra mogą także korzystać posiadacze aut ciężarowych. Doświadczeni mechanicy naprawią wypchane filtry w urządzeniach budowlanych, przywracając je do pracy.

Za każdym razem wykorzystywane jest najwyższej jakości software, co zapewnia perfekcyjne wykonanie każdej pracy. Usługa dopasowana jest do typu auta. Na witrynie zakładu znajdują się wybrane realizacje, jakim należy przyjrzeć się z bliska. Pomimo, że a propo zagadnienia usuwania filtrów jest mnóstwo sprzecznych opinii, można być przekonanym, że wszystko będzie zrobione nad wyraz dokładnie. Usuwanie filtra nie dopuszcza do uszkodzenia turbiny. Kiedy filtr nie funkcjonuje właściwie to po wykonaniu naprawy można spodziewać się zminimalizowanego spalania i nieobecności oleju napędowego w oleju silnikowym.

Dodaj komentarz