- Budownictwo

Bramki obrotowe wysokie sprzedawane w Prokontrol

Bramki obrotowe wysokie oferowane w Prokontrol idealnie sprawdzą się w celu zagwarantowania bezpieczeństwa w przejściach dowolnego typu. Taki rodzaj jest często wykorzystywany w kontrolach wejść w obiektach, jakie nie wymagają nadzoru a także zaangażowania pracowników ochrony. Bramki te mogą zostać zrobione w wersji pojedynczej lub podwójnej, z dwiema opcjami rotorów 3 – oraz 4 – ramiennych. Nad przejściem znajdują się innowacyjne piktogramy LED RGB, jakie poinformują użytkowników o stanie urządzenia.

Przykłady zastosowań dla elementów takich jak bramki obrotowe to: kontrolne punkty biletowe, lotniska, porty morskie, przejścia dla wyznaczonego personelu, punkty dostępu w obiektach chronionych, punkty kontroli biletów w dowolnych obiektach kulturalnych, w płatnych toaletach a także w obiektach sportowych. Charakterystyka każdej z bramek umieszczona jest na witrynie Prokontrol. Klienci, jacy zapoznają się z wszystkimi opisami będą wiedzieć, jaki model wypełni ich wymagania pod kątem obiektu przed jakim bramka ma się pojawić. Mechanizm obrotowy w tej kategorii bramek dyktują skrzydła wykonane ze stali nierdzewnej lub cynkowanej. Typ wykończenia obudowy kupujący dobierają wśród różnych gatunków stali. Bramki obrotowe wysokie są uniwersalne i mogą zostać zastosowane wewnątrz obiektów, jak i na zewnątrz.

Ergonomiczny kształt pozwala na niezakłócony ruch skrzydeł przy zachowaniu niewielkiej przestrzeni. Piktogramy nawigacyjne ułożone są na odpowiednio dopasowanej wysokości, a więc nikt nie ma problemów z ich odczytaniem. Blokada ruchu wstecznego, uniemożliwia przejście w przeciwnym kierunku niż ustawione jest urządzenie zewnętrzne. Działanie bramek można modyfikować, gdyż mają intuicyjny panel sterowania. Przeglądając szczegółowe dane techniczne od razu zauważa się główne atuty bramek obrotowych wysokich. Są nimi: jakość, estetyka, użyteczność, bezpieczeństwo oraz maksymalna ergonomia.

Dodaj komentarz