- Usługi

Atuty wykorzystania instalacji fotowoltaiki

Wiodące specjalności zakładu Solartime to projektowanie, produkcja oraz zakładanie sprawdzonych systemów fotowoltaiki. W dodatku, zleceniodawcy mogą liczyć na 24 godzinne usługi naprawcze. Instalacjami fotowoltaicznymi firma zajmuje się od jedenastu lat. Zlecenia przedkładane są wobec klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców na obszarze całego kraju. Dodatkowo, marka poszerzyła również niedawno obszar działalności na USA. Współpraca z wiodącymi wytwórcami systemów fotowoltaiki sprawia, że marce tej opłaca się zaufać.

Oferuje albowiem wysokiej jakości możliwości. Walory Solartime to: darmowe poradnictwo, rzetelna wycena i wszechstronny projekt inwestycji, pomoc w zrealizowaniu wszystkich kwestii formalnych, oferowanie europejskich produktów z gwarancją do dwudziestu lat, pomoc w uzyskaniu eko kredytu, wszechstronna obsługa klientów na każdym z etapów wykonania projektu, sprawny montaż razem z uruchomieniem instalacji, serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Zamawiający mają przeświadczenie, że wszystkim zajmują się wyspecjalizowani pracownicy. Mają świadomość, że decydując się na instalację fotowoltaiki pozyskają osobisty prąd przez 24 godziny na dobę. Zabezpieczają się również przed regularnie podwyższanymi opłatami za prąd. Jak widać, panele fotowoltaiczne to jedynie plusy.

Firma Solartime ma spore doświadczenie oraz w portfolio dużo prestiżowych projektów, w związku z czym jej ekspertom warto zaufać. Każdy, kto chciałby się dowiadywać czegokolwiek więcej o instalacjach fotowoltaicznych, może również przejrzeć poradnik zamieszczony na stronie www. Jeżeli ktoś chce obniżyć koszty za prąd to fotowoltaika jako odmienne źródło energii sprawdzi się doskonale. Jak najlepsze przekształcanie energii słonecznej w energię elektryczną jest możliwe, gdy osoba zatrudniona w firmie dobierze odpowiednią moc instalacji fotowoltaiki. I to można sprawnie pozyskać.

Dodaj komentarz